Stavební firma

Ing Jindřich Uherík

Průkaz energetické náročnosti budov 2013

Povinnost prokazovat energetickou náročnost budov od ledna 2013 zasáhl i vlastníky rodinných domů, bytů a společenství vlastníků jednotek, pokud je budou chtít prodat či pronajmout. Uplynulý čas ukázal správnost zaměření na energetickou náročnost stávajících i nových staveb. Tento trend je podpořen i dotačními programy, které podpoří i drobné investory.

Stavět s rozumem

Stavebnictvím se zabýváme od roku 1989, a já sám představuji již třetí generaci stavitelů ve větvích rodinného stromu života. Za tu dobu nám již takzvaně prošlo rukama množství realizovaných představ investorů, ať už návrhů a realizací novostaveb, nebo přestaveb a rekonstrukcí stávajících nemovitostí.

Snažíme se k zákazníkům přistupovat a vidět jejich představy velmi individuálně a v širších souvislostech např. směrem k plnění právních a jiných požadavků, směrem ke vztahu a dopadům na životní prostředí, nebo souvislostech energetických a samozřejmě ekonomických. Jsme schopni poskytnout celkový servis v průběhu návrhu, přípravy, vlastní realizace a záručního a pozáručního života zakázky.

 

Přihlášení